Home Technologies

×
Sign Up
Registrace
Login
Přihlásit se

Vítejte

M A R S


Nedělejte si starosti, právě jste necestovali přes 90 milionů km vesmírem na jinou planetu. MARS je zkratka pro Moderní vzdálený přístupový systém (Modern Access Remote System) a je to databázový portál, který funguje jako centrální cloud celého inteligentního domácího systému. MARS implementuje funkci Collect & Control, jinými slovy umožňuje vzdálené monitorování a ovládání vašich zařízení Home Technologies. Je schopen zobrazovat aktuální i historická data ze senzorů (např. Atmosférický senzor nebo snímač obsahu poštovní schránky) a dálkově ovládat akční členy (např. Reléový modul) odkudkoli na světě, i když nemáte veřejnou IP adresu!

Všechna data se zobrazují v moderním a intuitivním uživatelském rozhraní. Prostřednictvím naší aplikace pro Android (ano, máme to také :)) si můžete vytvořit svůj vlastní řídicí panel nebo nastavit upozornění na svůj e-mail nebo chytrý telefon! Takže budete přesně vědět, kdy je doručena pošta nebo jak dobře funguje váš domácí topný systém. MARS nabízí spoustu skvělých funkcí, takže už neváhejte, přihlaste se a prozkoumejte více!


Jak začít?

Je to jednoduché. Stačí si zcela zdarma vytvořit účet, a přidat zařízení do seznamu zařízení. A to je vše, od nynějška máte plný přístup ke svým datům kdykoli a kdekoli!

Všechna shromážděná data jsou uložena na zabezpečeném serveru v České republice, vaše soukromí je pro nás číslo jedna!