Senzor obsahu poštovní schránky

O produktu


Jedná se o unikátní zařízení, které slouží k detekci tiskovin ve Vaší poštovní schránce. Zařízení komunikuje přes Wi-Fi nebo LAN. Jedná se o jedinečný produkt, který nemá v současné době přímou konkurenci. Zařízení se umísťuje na dno poštovní schránky tak, aby při vhození tiskovin došlo k zakrytí alespoň jednoho ze tří snímacích elementů.

Informaci o vhození tiskovin pak můžete dostat jako zprávu na mobilní telefon ve formě notifikace či jako email, nebo je možné informaci zobrazit také na našem informačním panelu „Zvonek 21. století“. Jedná se o jedinečný produkt, díky kterému již nikdy nebudete muset zbytečně kontrolovat obsah Vaší poštovní schránky ručně a vše si ověříte z pohodlí od televize nebo vzdáleně třeba z práce.

Zařízení má univerzální rozměry a uchycení, a je proto vhodné pro většinu poštovních schránek. Své uplatnění najde především v rodinných domech, na chalupách či v místech, kde svou poštovní schránku nemůžete či nechcete každý den fyzicky kontrolovat.

Výhody

Populární zařízení pro všechny, kteří mají daleko do poštovní schránky a neradi otevírají prázdnou schránku každý den. Detektor obsahu poštovní schránky je praktický pomocník pro chytré domy ať už novostavby nebo již postavené objekty. Praktický rozměr 77mm x 182mm x 21mm lze umístit téměř do všech poštovních schránek. Náběhová hrana zajišťuje sklouznutí tiskovin před senzory. Detektor je nastaven na většinu poštovních schránek ale lze provést i kalibraci v případě snížené citlivosti.

Nechce se vám tahat LAN kabel a napájení? Použijte naši POE sestavu (injektor i rozdělovač vždy v páru) a napájecí zdroj. I obyčejný zdroj 12V 1A vám stačí na to aby jste pak připojení i napájení vyřešili pomocí jednoho Ethernet kabelu pomocí RJ45 konektoru. Námi dodávaný POE rozdělovač se totiž vleze do krabičky detektoru přímo v poštovní schránce a nezabírá tak místo tiskovinám.

Zařízení bylo vyvinuto a je vyráběno v České republice českými vývojáři.

Služby

Zařízení je plně kompatibilní s cloudovým systémem MARS, do kterého umožňuje odesílat měřená data a přistupovat k nim odkudkoliv na světe. V MARSu lze získaná data zobrazit přehledně ve vlastním dashboardu v podobě čísla nebo grafu. Funkcionalita MARSu je také podpořena dvěmi aplikacemi pro zařízení se systémem Android, které slouží pro snadný přístup do systému, přidání nového zařízení nebo nastavení a zobrazení mobilních notifikací.

MQTT & Home Assistant

Každé zařízení z rodiny Home Technologies obsahuje vestavěnou možnost připojení na libovolný MQTT server umožňující zobrazení dat, a také kontrolu zařízení, pokud se jedná o akční člen. Naše zařízení se tak dokáží snadno propojit například s populárním systémem pro domácí automatizaci Home Assistant, kde komunikace probíhá právě pomocí zmíněného protokolu MQTT. Pro Vaše pohodlí jsme pro Vás připravili návod, jak vše snadno nastavit. Návod je ke stažení ZDE.Technické parametry

Tři snímací optické elementy
Napájecí napětí: 9 až 15 VDC nebo VAC
Maximální odběr 5W
Wi-Fi 802.11 b/g/n, WPA
LAN 100 Mbit/s, static IP
MQTT
Podpora Home Assistant a další
Rozměr (V-Š-D): 77mm x 182mm x 21mm
Hmotnost: 95g
Provozní vlhkost: 20% až 80%
Provozní teplota: -20°C až 50°C
Skladovací vlhkost: 10 až 90%
Skladovací teplota: -20°C až 60°C

Obsah balení

1× Senzor obsahu poštovní schránky
1× Návod k obsluze


Ke stažení

Uživatelské návody a firmware jsou ke stažení na stránce produktové podpory
Produktová podpora Technický list EU prohlášení o shodě


Eshop

Koupit


Fotogalerie

Elegantní bílé provedení

Elegantní bílé provedení

Elegantní černé provedení

Elegantní černé provedení

Elegantní černé provedení

Elegantní černé provedení