Home Technologies

Produkty

Naše produkty jsou určeny pro domácnosti, pro uživatele, kteří si chtějí zjednodušit život a zkrátit čas věnovaný zbytečným aktivitám.

Číst více

Technologie

Kryty zařízení jsou vyrobeny pomocí 3D tisku. Data zpracováváme v rámci vlastní zabezpečené cloudové databáze (MARS), zdarma poskytujeme aplikaci pro Android. Samozřejmostí je podpora MQTT a napojení na Home Assistent.

E-shop

Všechny naše produkty najdete přehledně uspořádané v E-shopu. Začněte třeba jen s jedním zařízením. Jen na zkoušku. A sami uvidíte ten obrovský rozdíl.

Jít na E-shop

Naše Produkty

Na detailech záleží!

Jedna aplikace, jeden systém, milion možností.

Chytrý již není jen slovo!

Čím více zařízení v síti je, tím je celý systém inteligentnější - to vše díky jedinečné technologii komunikace a sdílení dat. Zařízení spolu mluví a vytvářejí něco většího. Něco chytřejšího. Váš inteligentní domácí systém začne předpovídat Vaše potřeby a možná si toho ani nevšimnete. Toto je skutečný chytrý domov! Když technologie, která vám pomáhá, nepotřebuje žádný explicitní vstup. Představte si, že přijdete domů pozdě večer. Světla se rozsvítí přesně v okamžiku, kdy vstoupíte do místnosti, a zhasnou se hned poté, co ji opustíte. Vařič se automaticky vypne, když nejste doma nebo jdete spát. A další stovky malých věcí. Jen si to představte.

Senzory a akční členy mohou být vzájemně propojeny tak, aby vytvářili libovolné funkce. Můžete tak vytvořit zabezpečovací systém domu, můžete řídit klimatizaci, světla, hlídat si poštu nebo ovládat garážová vrata. Nebo můžete udělat vše najednou. Některé propojení a funkce jsou vytvořena automaticky, jiné mohou být snadno přidány přes uživatelské rozhraní tak, aby přesně splňovali Vaše potřeby. Tohle není scifi! Tohle je Home Technologies!